TÄHELEPANU!
Ajutiselt ei ole võimalik broneerida aega konsuli vastuvõtule meie esindustesse interneti teel. Palun võtke aja broneerimiseks ühendust konkreetse esindusega kas e-posti või telefoni teel:

ATTENTION!
Temproary it is not possible to use our electronic calendar bookings. To book a time in Estonian representation for consular services please contact relevant representation by mail or phone:

Esindus / Representation

E-mail

Phone

Suursaatkond Washingtonis / Embassy in Washington DC

embassy.washington@mfa.ee

+1 (202) 948 2705

Peakonsulaat New Yorgis / Consualte General in New York

nyconsulate@mfa.ee

(1212) 883 0636

Peakonsulaat San Franciscos / Consulate General in San Francisco

sfconsulate@mfa.ee

+1 415 229 9120

Suursaatkond Abu Dhabis / Embassy in Abu Dhabi

consul.abudhabi@mfa.ee

(971) 2 408 3777

Suursaatkond Canberras / Embassy in Canberra

consular.canberra@mfa.ee

+61(0)409 798 474

Suursaatkond Viinis / Embasssy in Vienna

embassy.vienna@mfa.ee

(431) 503 776 111

Suursaatkond Brüsselis / Embassy in Brussels

embassy.brussels@mfa.ee

(322) 779 0755

Suursaatkond Kairos / Embassy in Cairo

embassy.cairo@mfa.ee

(20)227384190

Suursaatkond Thbilisis / Embassy in Thbilisi

tbilisi.consular@mfa.ee

(995) 322 365 122

Suursaatkond Pekingis /Embassy in Beijing

consular.beijing@mfa.ee

(86 10) 8531 6706

Suursaatkond Madridis / Embassy in Madrid

embassy.madrid@mfa.ee

(34) 91 426 1671

Suursaatkond Haagis / Embassy in the Hague

embassy.haag@mfa.ee

(31) 70 302 9050

Suursaatkond Dublinis / Embassy in Dublin

embassy.dublin@mfa.ee

(353 1) 478 8888

Suursaatkond Tel Avivis / Embassy in Tel Aviv

embassy.telaviv@mfa.ee

(972) 3 710 39 10

Suursaatkond New Delhis / Embassy in New Dehli

Consul.delhi@mfa.ee

(9111) 4948 8650

Suursaatkond Roomas / Embassy in Rome

embassy.rome@mfa.ee

(39) 06 8440 7510

Suursaatkond Tokyos / Embassy in Tokyo

embassy.tokyo@mfa.ee

(81) 3 5412 7281

Suursaatkond Ottawas / Embassy in Ottawa

embassy.ottawa@mfa.ee

(1613) 789 4222

Suursaatkond Astanas / Embassy in Astana

consular.astana@mfa.ee

(7 7172) 240 310

Suursaatkond Soulis / Embassy in Soul

embassy.seoul@mfa.ee

 

Suursaatkond Ateenas / Embassy in Athens

embassy.athens@mfa.ee

(30 210) 747 5660

Suursaatkond Riias / Embassy in Riga

embassy.riga@mfa.ee

(371) 6781 2020

Suursaatkond Vilniuses / Embassy in Vilnius

embassy.vilnius@mfa.ee

(370) 5278 0200

Suursaatkond Oslos / Embassy in Oslo

embassy.oslo@mfa.ee

(47 22) 54 0070

Suursaatkond Varssavis / Embassy in Warsaw

embassy.warsaw@mfa.ee

(48 22) 881 1810

Suursaatkond Lissabonis / Embassy in Lisbon

embassy.lisbon@mfa.ee

(351) 213 194 150

Suursaatkond Pariisis / Embassy in Paris

estonie@mfa.ee

(331) 5662 2200

Suursaatkond Stockholmis / Embassy in Stockholm

Consulate.stockholm@mfa.ee

(468) 5451 2280

Suursaatkond Bukarestis / Embassy in Bucarest

embassy.bucharest@mfa.ee

+4021 311 55 22

Suursaatkond Berliinis / Embassy in Berlin

consular.berlin@mfa.ee

(4930) 2546 0611

Suursaatkond Singapuris / Embassy in Singapur

embassy.singapore@mfa.ee

+65 9729 8905

Suursaatkond Helsingis / Embassy in Helsinki

consular.helsinki@mfa.ee

(3589) 6220 260

Suursaatkond Londonis / Embassy in London

consul.london@mfa.ee

(4420) 7589 3428

Suursaatkond Kopenhaagenis / Embassy in Copenhagen

embassy.copenhagen@mfa.ee

(45) 3946 3070

Suursaatkond Prahas / Embassy in Prague

embassy.prague@mfa.ee

(420) 25 701 1180

Suursaatkond Ankaras / Embassy in Ankara

consulate.ankara@mfa.ee

(90) 31 2405 6970

Suursaatkond Kiievis / Embassy in Kyiv

consul.kyiv@mfa.ee

(380 44) 590 2440

Suursaatkond Budapestis / Embassy in Budapest

embassy.budapest@mfa.ee

36 1 3542570

Suursaatkond Minskis / Embassy in Minsk

consular.minsk@mfa.ee

(375 17) 217 7061

Suursaatkond Moskvas / Embassy in Moscow

Consulate.moscow@mfa.ee

(7495) 737 3648

 

Palume vabandust ebameeldivuste pärast / Please accept our apologies for inconvenience.